Tuča, 5 crvenih i otpužbe za rasizam: Sve to uz jedan gol obeležilo je pobedu Marseja nad Pari Sen Žermenom (video)

Kurir 13.09.2020

Ni povratak Nejmara nije pomogao Pari Sen Žermenu u derbiju francuskog prvenstva - Marsej slavio 1:0, a ovaj fudbalski meč su obeležile ružne scene i pet crvenih kartona.

Fenomenalna asistencija Pajea, koji nalazi Tovana, Marsej vodi od 31. minuta. Drugo poluvreme je bio još sadržajnije. Ofanziva Parižana, fenomenalni Mandanda brani sa nogama pokušaje Sarabije i Nejmara. Domaći postižu gol, ali Di Marija je bio u ofsajdu, Nekoliko minuta kasnije i na drugoj strani poništen gol, Benedetov gol je neregularan zbog ofsajda Tovana. Teška odluka za sudiju, odlučivali su milimetri. Nemanja Radonjić je ušao u 77. minutu umesto Pajea.