Haland nastavio gde je stao! Dortmund razbio Borusiju na premijeri nove sezone! Video

Kurir 19.09.2020

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedom su počeli novu sezonu u Bundesligi, pošto su danas na svom terenu pobedili Borusiju Menhengladbah sa 3:0.

Dortmund je poveo golom 17-godišnjeg Djovanija Rejne, a pobedu domaćeg tima potvrdio je Erling Haland sa dva pogotka. Prvi je postigao iz penala u 54. minutu, a potom je zatresao mrežu i u 77. minutu, na asistenciju Džejdona Sanča. U narednom kolu Borusija Dortmund će gostovati Augsburgu, dok će Menhengladbah dočekati Union Berlin. Kurir sport / Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir