Partizanu još uvek Belgija i ispadanje iz Evrope u mislima: Crno-beli teškom mukom savladali Bačku (video)

Kurir 28.09.2020

Fudbaleri Partizana savladali su OFK Bačku 2:1 (0:0) u meču 9. kola Superlige Srbije.

Izabranici trenera Aleksandra Stanojevića su se mučili posebno u prvih 45 minuta, kada su najzreliju i zapravo jedinu stopostotonu šansu za gol, imali gosti kada je u 35. minutu Luka Ratković krenuo sam ka golu Partizana, ali je Banjak stigao i izbio loptu u polje. Pitanje pobednika rešeno je u prvih četvrt časa drugog poluvremena. Partizan je poveo u 50. minutu nakon što je Sadik bio najbrži i najspretniji pred golom Bačke, a pitanje pobednika je rešeno deset