Real se mučio - ali savladao Valjadolid, Jović veoma dobar - ali ga neće gol

RTS 30.09.2020

Fudbaleri madridskog Reala savladali su na svom stadionu ekipu Valjadolida sa 1:0 u meču četvrtog kola La Lige. Srpski napadač Luka Jović utakmicu je krenuo kao starter, odigrao veoma dobar meč, ali za 58 minuta, koliko je igrao, nije postigao gol.

Uprkos brojnim transfer glasinama koje ga teraju iz "kraljevskog kluba", Luka Jović je ponovo bio u startnoj postavi Reala. Srpski napadač odigrao je veoma solidan meč, u kojem su mu saigrači, za razliku od prošlog, dodavali lopte i stavljali u pozicije za gol. Na Lukinu žalost, nije uspeo da zatrese mrežu rivala, iako je u nekoliko navrata bio veoma, veoma blizu. Prvo poluvreme nije donelo gol u mreži Valjadolida, koji je uspeo u velikoj meri da parira