Union berlin na otvaranju kola razneo Majnc! Bivša Klopova ekipa sve bliža Cvajti! Video

Kurir 02.10.2020

Fudbaleri Uniona pobedili su večeras na svom terenu u Berlinu Majnc sa 4:0, u utakmici trećeg kola Bundeslige.

Union je poveo u 13. minutu golom Maksa Kruzea, a prednost je udvostručio Markus Ingvartsen u 49. minutu. Treći gol postigao je Marvin Fridrih u 63. minutu, a minut kasnije konačan rezultat postavio je Joel Pohjanpalo. To je prva pobeda berlinske ekipe ove sezone u ligi, pa sa četiri boda zauzima treće mesto. Majnc je pretrpeo treći poraz i još je bez bodova. Kurir sport / Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir