Srbi ne mogu sami: Sampdorija odnela tri boda iz Firence, Vlahović strelac, Milenković asistent (video)

Hot sport 02.10.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Sampdorije pobedili su na gostovanju Fiorentinu sa 2:1, u prvoj utakmici 3. kola Serije A.

Domaći su imali više prilika u prvom poluvremenu, međutim do gola su prvo došli gosti. Sampdorija je povela u 42. minutu golom Fabija Kvaljarele iz penala, a izjednačenje je donela srska kombinacija. Dušan Vlahović je pogodio u 72. minutu, na asistenciju Nikole Milenkovića. Pobedonosni gol za ekipu iz Đenoe postigao je Valerio Vere u 83. minutu. Obe ekipe imaju po tri boda posle tri kola, Fiorentina je 13. a Sampdorija 14. na tabeli. Golove sa ovog meča možete