Poraz Vojvodine u Novom Pazaru, Spartak bolji od Čukaričkog

RTV 03.10.2020  |  RTV, RTS

NOVI PAZAR - U nastavku 10. kola Superlige fudbaleri Novog Pazara nadigrali su Vojvodinu sa ubedljivih 3:1 uz het trik mladog napadača Luke Markovića. Spartak je nadigrao Čukarički sa 3:2, a Voždovac je na gostovanju Mačvi slavio pobedu sa 2:0.

Tim Novog Pazara je već u prvom poluvremenu obezbedio ubedljivu prednost zahvaljujući mladom napadaču Luki Markoviću koji je za petnaestak minuta postigao het trik i obezbedio 3:0 već u prvom poluvremenu za domaći tim. U nastavku su gosti pokušavali da pruže ravnopravniji otpor ali im je tek u 70 minutu igre uspelo da postignu počasni pogodak za konačnih 3:1. O duelu Spartaka i Čukaričkog je sve bilo mnogo dramatičnije iako su i u ovom meču domaćini dobro počeli