Zvezda za desetku: Šampion pregazio i Napredak! Falčineli strelac posle 49 sekundi, 2 gola Ivanića (video)

Kurir 04.10.2020

Fudbaleri Crvene zvezde zadržali su maksimalan učinak u Superligi Srbije pošto su u desetom kolu na Stadionu Rajko Mitić savladali Napredak 3:0 (2:0).

Zvezda je pocvela u 49. sekundi kada je strelac bio Dijego Falčineli a pitanje pobednika rešeno je već u devetom minutu, kada je prednost srpskog učesnika Lige Evrope uvećao Mirko Ivanić. Napredak je sporadično napadao, a najbolju priliku imao je u 62. minutu, kada je Mrkić promašio penal, tačnije lopta je pogodila prečku, gola Crvene zvezde na kojem je stajao Zoran Popović. Osam minuta kasnije posle pada Spiridonovića u kaznenom prostoru sviran je i drugi penal na