Ludilo u Premijer ligi: Nakon šestice Junajtedu Liverpul izvukao sedmicu! Aston vila demolirala šampiona Engleske! Video

Kurir 04.10.2020

Neverovatni rezultati dogodili su se na današnjim utakmicama Premijer lige

Nakon što je Mančester junajted demoliran od Totenhama, Liverpul je prošao još gore na gostovanju Aston Vili. "Redsi" koji su bili veliki favioriti poraženi su sa neverovatnih 7:2 Za samo 39 minuta utakmice protiv Aston Vile je Liverpul primio čak četiri gola. Utakmica je bila potpuno u znaku mladog, 24-godišnjeg Olija Votkinsa koji je u prvom poluvremenu postigao het-trik. Za prva dva pogotka Votkins mora da se zahvali Džeku Grilišu koji ga je uposlio u oba