Partizanu ne prija Rusija, ubedljiv poraz crno-belih od Uniksa

RTS 14.10.2020

Košarkaši Partizana izgubili su od Uniksa 93:70, u meču trećeg kola Grupe A Evrokupa. Crno-beli odigrali loš meč u Kazanju i zabeležili drugi poraz u takmičenju. U narednom kolu ekipa Vlada Šćepanovića gostuje u Turskoj, kod ekipe Bahčešehira.

Kraj, Uniks - Partizan 93:70 34' Uniks - Partizan 71:59 Pokašavaju crno-beli da izvrše pritisak na iskusnu domaću ekipu kako bi došli do egal završnice, prilazi Partizan na minus 12 - tajm-aut za Priftisa. 30' Uniks - Partizan 67:53 Ponovo Partizan pokazuje znake života u poslednjim minutima četvrtine, pa na ulasku u poslednjih 10 minuta Uniks vodi 67:53. Potpuno se raspala Partizanova igra u odbrani u trećoj deonici, dozvolili su crno-beli protivniku da ubaci 30