Superliga Srbije: Vojvodina-Rad (4:1)

Dnevnik 16.10.2020

U Novom Sadu završen meč Vojvodina-Rad u 11. kolu Linglong superlige Srbije, Rad u 3. minutu poveo golom Živkovića, u 10. minutu Vojvodina izjednačila pogotkom Bralića, Vojvodina povela u 55. minutu golom Nemanje Čovića , Bojić u 68. minutu pogađa za 3:1 za Vojvodinu, u 79. minutu još jedan gol Novosađana, Vukadinović pogađa iz penala

93` Kraj utakmice 91` Velika šansa za Vojvodinu, situacija s protivničkim golmanom "jedan na jedan", ali rezultat ostaje isti 79` Vukadinović iz penala povećava vođstvo Vojvodine na 4:1. Pre toga igrač Rada igrao rukom posle centaršuta 75` Lepa kombinacija Vojvodine na levoj strani, Drinčić dobro centrira, Mladenović hvata volej, lopta pogađa igrača Rada 68` Vojvodina vodi sa 3:1, gol dao Petar Bojić. Uhvatio je poluvolej, sledio je rikošet, lopta je u mreži 63`