Radnički pobedio Partizan

RTS 26.10.2020

Fudbaleri niškog Radničkog savladali su Partizan minimalnim rezultatom (1:0) u derbiju 12. kola Linglong Superlige Srbije. Radnički je došao do velike pobede protiv crno-belih i dodatno rivala udaljio od šanse da se bori za titulu sa Crvenom zvezdom, a fantastičan gol vredan tri boda postigao je Dušan Pantelić. Pantelić je u 78. minutu kaznio promašaje Partizana, kada je posle dobrog prodora Nikole Aksentijevića natrčao na loptu i snažnim udarcem je smestio u gornji desni ugao. Ovim trijumfom Radnički je

90+5' Kraj utakmice, Radnički je srušio Partizan! Nišlije na "Čairu" slave veliku pobedu, pao je Partizan rezultatom 1:0. Pobedonosni gol postigao je Dušan Pantelić sjajnim udarcem u 78. minutu. 90' Igraće se još pet minuta Sudija je produžio utakmicu pet minuta, još toliko vremena nade za Partizan. Radnički blizu velike pobede. 86' Partizan ne uspeva da zapreti Iako igrači Aleksandra Stanojevića pokušavaju, ne uspevaju da dođu do šanse za gol. Crno-belima curi