Rođendanska žurka Vord-Prausa, vatromet golova u Birmingemu

RTS 01.11.2020

Ekipa Sautemptona savladala je kao gost tim Aston Vile sa 4:3, u fenomenalnoj utakmici sedmog kola Premijer lige. Vord-Praus, na svoj 26. rođendan, zabeležio dva gola i asistenciju, na drugoj strani Džek Griliš imao dve asistencije i pogodak.

Izuzetno zanimljiv i efikasan meč odigrali su Aston Vila i Sautempton, na kraju su gosti odneli trijumf od 4:3 i popeli se na treće mesto na tabeli Premijer lige. Gosti su bili bolji rival u prvih 45 minuta, kada su stekli i ubedljuvu prednost, da bi se Vila probudila u nastavku, postigla tri gola, ali nije imala dovoljno vremena za preokret. "Sveci" su poveli golom Vestergarda, na asistenciju Vord-Prausa u 20. minutu, a onda je usledio pravi šou slavljenika u