Golovi milinković - savića i lukića: Lacio pogađao u nadoknadi i došao do tri boda! Ronaldo strelac na povratku video

Kurir 01.11.2020

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostujućem terenu Speciju sa 4:1, u utakmici šestog kola italijanskog prvenstva.

Crno-beli su poveli u 14. minutu golom Alvara Morate, kome je 10 minuta kasnije poništen novi gol zbog ofsajda. Specija je izjednačila u 32. minutu kada je strelac bio Tomaso Pobega, a novo vodjstvo torinskom klubu doneo je Kristijano Ronaldo u 59. minutu na dodavanje Morate. Portuglac se vratio na teren nakon što se oporavio od korona virusa. Prednost Juventusa udvostručio je Adrijen Rabio u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Ronaldo golom iz penala u 76.