Neverovatna scena u Rumuniji: Dali gol za vođstvo, pa minut kasnije izgubili utakmicu službeno zbog nestanka struje! Video

Kurir 02.11.2020

Neverovatna scena se dogodila na fudbalskoj utakmici u Rumuniji.

Naime u gradu Jaši na krajnjem istoku zemlje odigran je meč tamošnjeg šampionata između domaćeg Polija i Vitorula koji će po svemu sudeći poprimiti status kontroverznog. Naime domaćini su u 54. minutu postigli pogodak za vođstvo od 2:1, ali u trenutku dok je lopta ulazila u mrežu na stadionu je nestalo struje. Reflektori su zakazali, što je bio znak za glavnog sudiju da odmah prekine utakmicu i pošalje igrače oba tima u svlačionicu. This is absolutely historical.