Trijumf Partizana u Subotici - Spartak promašio penal u nadoknadi, pobede TSC-a i Proletera

RTV 07.11.2020  |  RTS

SUBOTICA - Fudbaleri Partizana savladali su u Subotici ekipu Spartaka sa 2:1 u meču 14. kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su morali dobrano da se potrude kako bi u Subotici došli do pobede i bitna tri boda. Iako je Partizan tokom meča bio opasnija ekipa, Spartak je "pokazao zube" i umalo uspeo da dođe do boda. Gosti iz Beograda poveli su u 34. minutu. Holender je odložio loptu do Miljkovića, koji je proigrao Asana. Japanac je pobegao čuvarima i potom bio siguran u završnici. Spartak je zaigrao bolje u drugom poluvremenu i u nekoliko navrata umalo došao do izjednačenja. Igrao