Falčineli sprečio senzaciju na maglovitoj marakani: Zvezda posle preokreta srušila Inđiju (video)

Kurir 08.11.2020

Fudbaleri Crvene zvezde su posle preokreta savladali Inđiju 3:2 (1:1) u 14. kolu Superlige Srbije.

Utakmica je počela sporo, Crvena zvezda je napadala i do prve šanse stigla u 10.minutu. Prvo je na dodavanje Kataija prečku pogodio Gavrić, a posle iz odbitka Falćineli nije postigao pogodak. Magla je iz minuta u minut bila sve gušća, a gol je postignut u 21.minutu. Gavrić je probio po levoj strani i uposlio je Falćinelija koji je izbio sam ispred gola Inđije i rutinski realizovao dobru priliku. Ostaje dilema da li je italijanski napadač bio u ofsajdu u ovoj