Nemanja Gudelj veruje da će Srbija ići na EP: Protiv Škota borbenije nego što je bilo u Norveškoj
Dnevnik 10.11.2020 | Dnevnik.rs
![Nemanja Gudelj veruje da će Srbija ići na EP: Protiv Škota borbenije nego što je bilo u Norveškoj](https://nstatic.net/img/logo/s/dnevnik.png)
Reprezentativac Nemanja Gudelj veruje da će naš nacionalni tim ići na Evropski šampionat a da bi u tome uspeo moraće da bude borben u meču sa Škotskom, čak i borbenija nego što je bio u Norveškoj.
- Cilj je da odigramo borbeno protiv Škota kao u Norveškoj, čak i bolje. Uvek mislim da može bolje. Jeste Škotska dobra selekcija, zna koji su joj kvaliteti i šta ne treba da radi. Imaju dobar timski duh i nisu yabe došli tu gde jesu. Imaju Škoti jake igrače napred, često igraju na drugu loptu i ako uspemo u tom aspektu da ih dobijemo, da dobijamo duele, mislim da imamo šanasu da dobijemo utakmicu - rekao je Gudelj. Utakmica protiv Škota je važna iz dva razloga -