Cibona namučila Partizan, druga pobeda Filipovskog na klupi crno-belih

RTS 14.11.2020

Košarkaši Partizana savladali su kao gosti ekipu Cibone sa 82:75, u utakmici sedmog kola ABA lige. Crno-beli odigrali odlično prvo poluvreme, pa dozvolili protivniku da se u potpunosti vrati u igru. Sašo Filipovski zabeležio i drugu pobedu otkako je seo na klupu beogradskog tima.

Partizan je vezao drugu pobedu u regionalnoj ligi, ali su se crno-beli na utakmici u Zagrebu dobrano namučili, iako konačan rezultat to ne pokazuje - 82:75. Sašo Filipovski je imao vremena za trening sa timom, pošto je meč protiv Venecije u Evrokupu odložen zbog koronavirusa u italijanskoj ekipi. Partizan je odigrao odlično prvo poluvreme. Posle izjednačene prve četvrtine, crno-beli odličnom odbranom i šutom za tri poena dolaze do ubedljivih 15 poena prednosti.