Orlovima samo bod u budimpešti: Srbija remizirala sa Mađarskom i nastavila niz bez pobede u Ligi Nacija! Video

Kurir 15.11.2020

Reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 1:1 protiv Mađarske u okviru 5. kola Lige Nacija

Mađari su u prvih petnaestak minuta bili nešto konkretniji, ali u 17. minutu prava majstorija Radonjića, koji posle lepog solo prodora šalje loptu u desni ugao gola golmana Dibuša - 0:1. Deset minuta kasnije, Luka Jović je mogao da duplira prednost našeg tima, ali je prilika ostala neiskorišćena, iako je izbio sam ispred golmana Dibuša. Međutim, završnica prvog poluvremena u potpunosti pripada Mađarima. Soboslaj je prvo u 32. minutu odlično izveo slobodan udarac,