Rasplet: Raspucani Englezi i Belgijanci, Italijani u Sarajevu overili prvo mesto

Kurir 19.11.2020

Reprezentacija Italije je pobedom na Grbavici u Sarajevu protiv BiH (2:0), osigurala prvo mesto u ovoj grupi.

Beloti u 22. i Berardi u 68. minutu doneli su trijumf ''Azurima'', a selekcija BiH je ostala na samo dva osvojena u grupi, pa će se u sledećem ciklusu takmičiti u nižem rangu, u Ligi B. Duel Poljske i Holandije stoga nije imao većeg značaja, gosti su slavili sa 2:1 i osvojili drugo mesto u grupi. Domaći su golom Jozvijaka poveli u šestom minutu, a preokret ''Lalama'' doneli su Depaj i Vajnaldum u drugom poluvremenu. Grupa 2: Belgija - Danska 4:2 Engleska - Island