Aranđel Stojković pred Zvezdu: Nema povlačenja ni za metar

Sportski žurnal 20.11.2020

Novosadski superligaš ostvario je pet zapaženih nastupa u proteklih mesec dana. Odbranu pehara u Kupu Srbije uspešno je započeo eliminisavši u prvoj rundi komšijski tim Jedinstva iz Rumenke (2:0), dok je u Super ligi nanizao tri ubedljive pobede protiv Rada (4:1), Zlatibora (2:0) i OFK Bačke (3:1)

Da se igrači Vojvodine nisu opustili u poslednjih nekoliko minuta utakmice protiv Metalca u Gornjem Milanovcu i dozvolili domaćinu da istopi prednost od 3:1 i osvoji bod, bio bi to perfektan učinak između dve reprezentativne pauze. - Uzdrmalo nas je što smo ispustili dva boda u poslednjih šest ili sedam minuta utakmice u Gornjem Milanovcu. Izjednačujući gol primili smo u nadoknadi vremena. Svi smo bili u šoku. Bio je težak put do kuće… Jedan remi, međutim, ne može