Ludnica! Grobari i delije su ovo gledali u neverici! Ovako je Zvezda dobila derbi u kome je Partizan imao šut za pobedu! /video/

Sportal blic 23.11.2020
Ludnica! Grobari i delije su ovo gledali u neverici! Ovako je Zvezda dobila derbi u kome je Partizan imao šut za pobedu…

Večiti derbi pod obručima pripao je Zvezdi, ali je šut za trijumf u neviđenoj "košarkaškoj ludnici" - imao Partizan.

Podsetimo, košarkaši i prvi put su odmili snage u ovoj sezoni, i to u sklopu 8. kola , a . Poslednji minut bio je naročito napet. A pogotovo završni napadi dva tima. Nakon što je "klupa" Partizana tražila da sudije sviraju "duplu" Džordanu Lojdu, a nisu pa je pogodak priznat njegovom saigraču O'Brajantu, Zvezda je povela sa 86:82 uz minut i osam sekundi do kraja. Iako do završetka meča crveno-beli nisu dali nijedan poen, na kraju su se radovali, a moglo je da bude