Konačno pravi Siti, Barnli pregažen na "Etihadu"

RTS 28.11.2020

Ekipa Mančester sitija tek u desetom kolu Premijer lige ostvarila je rezultat na kakav smo navikli - Barnli je ispraćen sa pet golova u mreži sa "Etihada". Lids u gostima bolji od Evertona 1:0, Vest Brom istim rezultatom savladao Šefild junajted.

Iako i dalje ima velike kadrovske probleme, Pep Gvardiola konačno je našao pravu kombinaciju igrača da ekipa odigra onako kako on želi - Barnli je pregažen sa 5:0. Ne samo što su "građani" postigli pet pogodaka, već rival gotovo da nije stigao do gola Edersona, a domaći tim imao je loptu u svom posedu 73% vremena. Siti je odigrao savršeno prvo poluvreme. Mahrez se dva puta upisao u listu strelaca, treći gol postigao je Mendi, a gosti su u prvih 45 minuta uputili