Dramatična pobeda Spartaka nad Inđijom, Mladost i Radnik sigurni na svom terenu

RTS 06.12.2020

Fudbaleri Spartaka iz Subotice nadigrali su Inđiju sa 4:3 na gostovanju u meču punom obrta, slično je bilo i u duelu Mladosti i Novog Pazara ali su pobedu sa 3:2 odneli domaćini, a jedino nije bilo neizvesnosti u duelu Radnika koji je na svom terenu nadigrao Proleter sa 2:0 u prvim današnjim mečevima 17. kola Superlige Srbije.

Inđija i Spartak odigrali su utakmicu sa puno obrta uz reviju golova, a posle nerešene borbe u prvom poluvremenu gosti su došli do pobedonosnog gola u finišu meča. Inđija je dobro ušla u meč sa Spartakom i u ravnopravnom duelu povela već u 15. minutu golom Nemanje obradovića, ali su gosti samo par minuta kasnije došli do izjednačenja golom iz jedanaesterca koji je izveo Mile Savković. Nastavljen je ravnopravan duel a gosti uspevaju da načine preokret i golom Lazara