Zvezda pala posle prave drame: Crveno-beli nakon triler završnice poraženi od grčkog velikana! Video

Kurir 10.12.2020

Crvena zvezda je poražena od Olimpijakosa u 13. kolu Evrolige nakon prave drame rezultatom 79:81

Zvezda je odlično počela utakmicu i prvu četvrtinu dobila rezultatom 30:16. Crveno-beli su odličnom odbranom i šutem za tri stekli ubedljivu prednost u prvoj četvrtini. U drugoj četvrtini Zvezda je bila u slabijem ritmu, u prvim minutima je teško stizala do poena, ali je držala dvocifrenu prednost jer ni Olimpijakos nije briljirao. Do poluvremena Olimpijakos je uspeo da smanji i prvo poluvreme završeno je rezultatom 45:37 U trećoj trećini potpuni preokret briljiao