Meraklije u nadoknadi do pobede nad zlatiborom! Gaćinović: Ovo je nagrada za vredan rad u protekle 2 nedelje!

Kurir 12.12.2020

Fudbaleri Radničkog savladali su na Čairu ekipu Zlatibora u 18. kolu Linglong Superlige Srbije rezultatom 2:1.

U veoma borbenom duelu domaći tim je imao inicijativu tokom čitavog meča, dok su se gosti uglavnom organizovano branili i svoje prilike gradili iz kontranapada. Sva tri gola vidjena na utakmici bila su izuzetno efektna. Petar Đuričković doveo je u vodstvo Radnicki u 38. minutu lob udarcem. Do izjednačenja je došlo u 54. minutu, kada je Đakovac pogodio iz slobodnog udarca, a pobedu Radničkom doneo je Đuričković, svojim drugim golom na meču u sudijskoj nadoknadi.