Mihina Bolonja primila pet komada za poluvreme, preokreti Intera i Napolija

RTS 13.12.2020

Fudbaleri Intera, Rome, Atalante i Napolija ostvarili su pobede u utakmicama 11. kola italijanske Serije A. Inter i Napoli morali su da se pomuče jer su bili u rezultatskom zaostatku, dok su Roma i Atalanta bile i više nego ubedljive.

Inter je napravio veliki preokret na gostovanju kod Kaljarija i tako je trener Antonio Konte možda i sačuvao posao, nakon što njegov tim nije uspeo da obezbedi proleće ni u jednom evropskom takmičenju. "Nerazuri" su pobedili 3:1 posle velikog preokreta u finišu susreta. Kaljari je do prednosti došao u završnici prvog poluvremena pogotkom Sotila, da bi u drugom Nikolo Barela režirao preokret. Prvo je u 77. minutu pogodio za izjednačenje, potom asistirao D'Ambroziju,