Zvezda pala u produžetku: Crveno-beli izgubili dobijen meč i nastavili seriju poraza u Evroligi!

Kurir 15.12.2020

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Albe u 14. kolu Evrolige rezultatom 84:90 nakon produžetka

Zvezda je prokockala čak 14 poena prednosti krajem treće četvrtine i doživela peti uzastopni poraz u Evroligi. Uvodni minuti meča su protekli u znaku gostujućeg tima, koji je poveo sa 11:5, ali je Zvezda brzo uzvratila i povela 14:13 Zvezda je nastavila u istom ritmu i početkom drugog kvartala kada je napravila seriju 8:0 i povela sa 24:15. Međutim gosti iz Berlina se nisu predavali i do odlaska uspevaju da priđu na ''minus tri'' - 37:34. Početak drugog poluvremena