Partizan bolji od Mladosti za godinu bez poraza u Humskoj

RTS 16.12.2020

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladosti sa 4:0 (2:0), u utakmici 19. kola Linglong Superlige i u dobrom raspoloženju odlaze na pauzu u šampionatu. Crno-beli kalendarsku godinu završili bez poraza na svom terenu, uz samo jedan remi (protiv Zvezde).

Ekipa Aleksandra Stanojevića odigrala je još jedan dobar meč u Linglong Superligi, savladala ekipu Mladosti sa 4:0 i tako zabeležila osmi uzastopni trijumf. Partizan je bio dominantan tokom svih 90 minuta, na vreme postigli prvi pogodak i "otvorili" protivnika, pa je do kraja zabeležen ubedljiv trijumf. Asano je u 25. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, posle odličnog kontranapada i asistencije Sume, da bi Natho do poluvremena poveća na 2:0 sa bele tačke. Japanac