Zaha mogao da presudi "lisicama", Lester se izvukao: Remi i u Londonu, ko drugi - nego Olivije Žiru

Sportal blic 28.12.2020  |  N. Z. L.

Dve od tri utakmice 16. kola Premijer lige planirane za ponedeljak su i odigrane, dok je meč u Liverpulu otkazan zbog korona virusa.

Kristal Palas i Lester igrali su nerešeno 1:1, dok je istim rezultatom završen i duel Čelsi - Aston Vila. Vilfrid Zaha mogao je da presudi "lisicama" koje je skupo mogao da košta promašen penal u ranoj fazi utakmice. Keleči Ihenačo je stavio loptu na kreč u 19. minutu ali nije uspeo da pogodio mrežu, te je sredinom drugog dela preko Vilfrida Zahe domaćin poveo, nakon što ga je Andros Taunzend uposlio. Barns je izjednačio na sedam minuta do kraja meča posle pasa