Bavarci dali dva gola fore, pa uništili goste: Spektakularan preokret Bajerna protiv Majnca! Video

Kurir 03.01.2021

Fudbaleri Bajerna su večeras ubedljivo pobedili Majnc 5:2, u 14. kolu nemačke Bundeslige.

Bajernovih pet golova u drugom poluvremenu za preokret protiv Majnca Vodio je Majnc na poluvremenu golovima Džonatana Burkardta u 32. i Aleksandera Heka u 44. minutu. U drugom delu Bajern je postigao pet golova, a strelci su bili Džošu Kimih u 50, Leroj Sane u 55, Niklas Šule u 70. i Robert Levandovski u 76. i 83. minutu. Bajern je prvi sa 33 boda, dok je Majnc na 17. mestu sa šest poena. U narednom kolu, Bajern će gostovati Borusiji Menhengladbah, dok će Majnc