Vila zbog korone igrala bez čitavog prvog tima, Liverpul lako savladao njihove omladince (video)

Sportski žurnal 08.01.2021

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u četvrto kolo FA kupa, pošto su u Birmingemu pobedili Aston Vilu sa 4:1

Aston Vila je nastupila bez celog prvog tima zbog korona virusa, pa su igrali fudbaleri iz omladinskog tima. U sastavu su bila sedmorica igrača ekipe do 23 godine i četvorica iz tima do 18 godina. Liverpul je poveo u četvrtom minutu golom Sadija Manea, a izjednačio je Lui Beri u 41. minutu. Šampion Engleske poveo je u 60. minutu golom Džordžinja Vejnalduma, a tri minuta kasnije svoj drugi pogodak na utakmici postigao je Mane. Konačan rezultat postavio je Mohamed