Ovo je luđe od kecmanove trojke! Nestvaran koš o kome se priča zasenio je i maestralnu partiju Srbina /video/

Sportal blic 10.01.2021

Košarkaši Burgosa ostvarili su pobedu na gostvanju Betisu (85:76), ali je rezultat ostao u drugom planu zbog neverovatnog koša.

U poslednjim momentima treće četvrtine odgovornost je preuzeo Džerom Rendl, i pogodio. On je posle okreta jednom rukom šutirao preko čuvara, ali i tri četvrtine terena i postigao koš, što je, u tom trenutku bilo dovoljno za izjednačenje. Na kraju je slavio Burgos na krilima srpskog centra Dejana Kravića sa 23 poena i osam skokova u meču koji će zauvek pamtiti Rendl, a nema sumnje da će se njegov pogodak još dugo "vreteti" po internetu. , koji je 2010. godine u