Jedan, ali zlata vredan! Foden doneo pobedu Sitiju protiv "žilavog" Brajtona! Video

Kurir 13.01.2021

Fudbaleri Mančester Sitija su večeras kao domaćini pobedili Brajton sa 1:0, u 18. kolu engleske Premijer lige.

Pobedonosni gol za Siti je postigao Fil Foden u 44. minutu. Rezultat je mogao da duplira Rahim Sterling u drugom minutu sudijske nadoknade, ali nije bio precizan sa bele tačke. Siti je upisao devetu pobedu u šampionatu i sa 32 boda zauzima treće mesto, dok je Brajton 17. sa 14 bodova. Mančester Siti će u narednom kolu dočekati Kristal Palas, dok će Brajton gostovati Lidsu. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir