Nova drama stare dame: Juventus posle produžetaka i drame preko Đenove do četvrtfinala Kupa! Video

Kurir 13.01.2021

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u četvrtfinale Kupa Italije, nakon što su u osmini finala na domaćem terenu posle produžetaka pobedili Đenovu sa 3:2.

Juventus je poveo golom Dejana Kuluševskog u drugom minutu meča, da bi u 23. minutu Alvaro Morata povećao rezultat na 2:0. Djenova je smanjila rezultat golom Lenarta-Martena Čibore u 28. minutu, a do izjednačenja je došla u 74. minutu golom Filipa Melegonija. Gol vredan plasmana u četvrfinale Kupa Italije za Juventus je u 104. minutu meča postigao Tunišanin Hamza Rafia. Protivnik ekipi iz Torina u narednoj fazi Kupa biće bolji iz meča Sasosula i Spala koji se igra