Luda utakmica u Premijer ligi: Dva preokreta i pobeda VBA na gostovanju Vulverhemptonu (video)

Kurir 16.01.2021

Fudbaleri Vest Bromviča pobedili su Vulverhempton sa 3:2, u prvoj utakmici 19. kola Premijer lige.

Vest Bromvič je dva gola dao iz penala, prvi u osmom minutu kada je Mateus Pereira doveo goste u vodjstvo. Vulverhempton je ipak do poluvremena preokrenuo golovima Fabija Silve u 38. i Vilija Bolija u 43. minutu. Semi Adžaji je prvo u 52. minutu izjednačio, a potom Pereira u 56. svojim drugim golom iz penala doneo pobedu ekipi VBA. Srpski fudbaler Branislav Ivanović bio je na klupi Vest Bromviča. VBA je uprkos pobedi u zoni ispadanja, na 19. mestu sa 11 bodova. Ovo