Dominacija Intera nad Juveom: Vidal i Barela pobedili “damu”

Nova 17.01.2021  |  Autor:Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Intera pobedili su Juventus sa 2:0 u derbiju 18. kola italijanske Serije A na stadionu "Đuzepe Meaca". “Neroazuri” su pokazali da su bolji, imali su zrelije šanse i da je bilo malo više sreće, mogli su i ubedljivije da slave.

Juventusu ostaje da žali zbog ofsajda u kom se tokom prvog poluvremena našao Kristijano Ronaldo sa Federikom Kijezom kada je Portugalac postigao pogodak, ali je on odmah poništen. Meč je počeo presingom Intera na zadnju liniju Juvea i šutem Marcela Brozovića u sedmom minutu. Ubrzo je usledio spomenuti ofsajd u kom se našao Kijeza. Federiko i Kristijano su obojica bili iza leđa odbrane Intera istovremeno, Kijeza je poslao loptu levo od sebe i malo unazad ka Ronaldu