Fantastičan povratak Luke Jovića: Postigao dva pogotka i vodio svoju ekipu do nove pobede! (video)

Hot sport 17.01.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Fenomenalna predstava Luke Jovića! Fudbaleri Ajntrahta savladali su ekipu Šalkea u okviru 16. kola nemačke Bundeslige rezultatom 3:1, a dvostruki strelac bio je povratim Luka Jović.

Srbin se pre nekoliko dana vratio iz Reala, a na terenu je proveo samo pola sata. Ušao je u igru u 62. minutu meča, a u 72. minutu pogodio je mrežu gostiju za vodstvo od 2:1. Asistent kod gola bio je još jedan Srbin, Filip Kostić. https://twitter.com/i/status/1350874862504599552 Drugi pogodak je postigao posle solo akcije, a igrala se sudijska nadoknada. 3:1 @LukaJovic_19 zum 2ten pic.twitter.com/tQ3RBedbfY — Alessandro (@Alessan36173962) January 17, 2021 Ajntraht