Ronaldo za istoriju i trofej: Juventus osvojio Superkup Italije, Insinje tragičar! (foto) (video)

Hot sport 20.01.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Prvi trofej za Juventus ove sezone! Fudbaleri Juventusa osvojili su Superkup Italije pošto su u finalu savladali ekipu Napolija sa 2:0 (0:0).

Prvo poluvreme je proteklo bez većih uzbuđenja. U drugom poluvremenu, Kristijano Ronaldo se u 64. minutu najbolje snašao u šestanestercu Napolija i postigao pogodak za 1:0. Kristijanu Ronaldu ovo je 760. pogodak u karijeri i ovim pogotkom postao je najbolji strelac u istoriji! https://twitter.com/BleacherReport/status/1352004262671376385 Napoli je mogao do izjednačenja, ali je Lorenco Insinje u 80. minutu promašio jedanaesterac. Osvajanje prvog trofeja ove sezone