Šok u Engleskoj! Liverpulu se srušili šampionski snovi - izgubio na Enfildu posle 68 mečeva i to od totalnog autsajdera!

Sportal blic 21.01.2021

Čak 71 odsto vremena s loptom u posedu, odnos šuteva 27:6 i na kraju - "ćorak".

Štaviše, poraz i to bolan. Liverpul je u 18. kolu na svom stadionu izgubio od autsajdera Barnlija sa 0:1 i tako ostao na šest bodova zaostatka za vodećim Mančester junajtedom. Gol odluke postigao je Ešli Barns iz penala u 83. minutu, čime su Crveni doživeli prvi poraz u šampionatu na "Enfildu" posle čak 68 utakmica. Upravo je Barns i iznudio jedanaesterac kada ga je, sedam minuta pre kraja, golman domaćih Alison sapleo. Uzalud su izabranici Jirgena Klopa napadali,