Zvezda u slast smazala Slask: Crveno-beli sa četiri pogotka ispratili Poljake, evrogol Falćinelija (video)

Kurir 22.01.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su i potpuno nadigrali poljski Slask 4:0 (2:0) na priprmama u Turskoj.

Crvena zvezda je potpuno domoinirala na terenu, a povela je u 34. minutu kada mrežu Poljaka posle kornera koji je izveo Ben pogodio Ivanić. Deset minuta kasnije viđen je najlepši momenat na meču i prvi od dva gola Dijega Falćinelija, koji prima loptu u šesnaestercu i negde sa penala zakucava je u dalji ugao nemoćnog poljskog golmana. Kada pričamo o prvom delu meča, treba reći da je u 20. minutu novajlija Bakajoko izašao iz igre, a za sada nije poznato koliko je