Građani za dlaku eliminisani od četvrtoligaša! Siti u poslednjih 10 minuta okrenuo rezulatat i sprečio senzaciju!

Kurir 23.01.2021

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se večeras u osminu finala FA kupa, pošto su na gostujućem terenu pobedili Čeltenam sa 3:1.

Čeltenam je poveo u 59. minutu golom Alfija Meja, a Siti je uspeo da preokrene golovima u završnici utakmice. Izjednačio je Fil Foden u 81. minutu, a mančesterska ekipa povela je u 84. minutu pogotkom Gabrijela Žezusa. Pobedu je obezbedio Feran Tores golom u četvrtom minutu nadoknade vremena. Mančester siti će u osmini finala igrati protiv Svonsija, koji je ranije danas pobedio Notingem Forest sa 5:1. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir