Hrvatska gleda i ne veruje: Dinamo Zagreb je u 90. minutu gubio, a onda je sudija uradio ovo - i Dinamo je pobedio! /video/

Sportal blic 24.01.2021

To kako je Dinamo Zagreb u gostima pobedio Goricu sa 3:4 - glavna je fudbalska tema u Hrvatskoj drugog dana ovog vikenda.

Do 88. minuta Gorica je vodila, a onda je na scenu stupio sudija Mario Zebec. Posle centaršuta Dinamovog igrača Oršića s leve strane, lopta je proletela između stative i ruke golmana domaćih, Banića, i otišla u aut, a arbitar je, ubeđen da je čuvar mreže intervenisao tom prilikom, dosudio aut za "modre", umesto za Goricu. I, baš posle tog auta - krenuo je preokret Dinama: Najpre je u akciji koja je usledila fauliran igrač Zagrepčana, Petković, pa su "modri"