Pokuševski se ispromašivao u porazu od Klipersa, Milvoki bolji od "desetkovane" Atlante (VIDEO)

RTV 25.01.2021  |  RTS, B92

NJUJORK - Košarkaši Milvokija nadigrali su Atlantu sa 129:115, a predvodio ih je Janis Adetokumbo kome su nedostajale samo dve asistencije za novi trostruki dvocifren učinak. Tim Bostona je na svom terenu deklasirao Klivlend sa 141:103, a San Antonio je u Teksasu bio ubedljiv protiv Vašingtona sa 121:101 u sinoćnim NBA utakmicama.

Los Anđeles Klipersi savladali su Oklahoma Siti Tander – 108:100. Srpski krilni centar Aleksej Pokuševski ubacio je 2 poena (1/5 za dva, 0/3 za tri poena), uz četiri skoka i ukradenu loptu. Klipersi su odlično otvorili meč, a posebno Kavaj Lenard. Ubacio je 14 poena u prvoj četvrtini i imali su Klipersi +16 posle prvih 12 minuta. Aleksej Pokuševski ušao je na dva minuta do kraja prve četvrtine i igrao je ukupno osam minuta u prvom poluvremenu. Šutnuo je jednu