Dušan Tadić je ‘mozak’ Ajaksa! Kapiten ‘kopljanika’ ušao u drugom poluvremenu i golom i asistencijom doneo pobedu! (VIDEO)

Hot sport 28.01.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir
Dušan Tadić je ‘mozak’ Ajaksa! Kapiten ‘kopljanika’ ušao u drugom poluvremenu i golom i asistencijom doneo pobedu…

Fudbaleri Ajaksa savladali su Viljem II rezultatom 3:1 u poslednjem meču 19. kola holandske Eredivizije, koji je obeležio reprezentativac Srbije Dušan Tadić.

Trener Ajaksa Ten Hag promešao je sastav misleći da će njegovi fudbaleri mnogo lakše savladati pretposlednji tim na tabeli. Međutim, posle nule na poluvremenu, morao je u igru da uvede Dušana Tadića, koji je pokrenuo ekipu. MOŽDA CE VAS ZANIMATI SADIK NASTAVLJA DA REŠETA: Umar ponovo tresao mrežu, upisao i asistenciju! (VIDEO) VELIKI PEH ZA SRPSKOG REPREZENTATIVCA: Centar završio sezonu iz snova! Upravo je reprezentativac Srbije izveo korner u 51. minutu. Usledio