Inter Milanu ne da da diše, lako sa Vešticama

Sport klub 30.01.2021  |  Autor:Vladimir Vesić

Milanski Inter nastavlja sa poterom za liderom i gradskim rivalom Milanom, pošto je u 20. kolu Serije A došao do nove pobede, protiv Beneventa na Đuzepe Meaci 4:0 Neroazuri su još jednom pokazali da su ove sezone izuzetno jaki domaćini.

Ovo im je sedma vezana ligaška pobeda na domaćem terenu i samo jednom nisu postigli bar dva gola. Protiv Beneventa poveli su već u sedmom minutu. Kristijan Eriksen je kao nagradu za pobedonosni gol protiv Milana u Kupu dobio priliku da bude starter i odlično je centrirao, a loptu u gol je nesrećno skrenuo igrač gostiju Improta. Milanski tim je sa minimalnom prednošću otišao na veliki odmor, a već u 48. minutu gol je postigao Lautaro Martines, ali je on poništen