Šok NA „enfildu“: Liverpul ponovo izgubio, Vest Hem slavio na krilima Džesi Lingarda! (video)

Hot sport 03.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević

Šok u Liverpulu! Liverpul je kao domaćin poražen od ekipe Brajtona u okviru 22. kola Premijer lige.

Gosti su slavili minimalnim rezultatom – 1:0. Jedini strelac na meču bio je Alzate u 56. minutu Liverpul je mogao do izjednačenja, ali je u 71. minutu Salah propustio fantastičnu priliku. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Pobedu je ostvario i Vest Hem koji je kao gost savladao Aston Vilu sa 3:1. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI NOVO HAPŠENJE NA JNA: Ovog puta je u