Kup Kralja: Čak osam pogodaka viđeno je u duelu Barselone i Granade, Levante do polufinala u 120. minutu! (video)

Hot sport 03.02.2021  |  Jovan Dević Vladimir Andonov

Uzbudljivi mečevi! U četvrtfinalnom duelu Kupa Kralja Barselona je kao gost savladala Granadu posle produžetaka sa 5:3.

Granada je bila bolji rival skoro celu utakmicu i golovima Kenedija u 33. minutu i Soldada u 47. minutu vodila je sve do 88. minuta kada je Antoan Grizman smanjio na 2:1. U drugom minutu sudijske nadoknade Alba je izjednačio na 2:2 i meč odveo u produžetak. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI NOVO HAPŠENJE NA JNA: Ovog puta je u policiji završio Miloš Vazura! HAOS U VOJVODINI: Igrači i radnici stupili u štrajk! Igrala se 100. minuta kada je Grizman prvi put doneo vodstvo svojoj