‘Kada se podvuče crta, zadovoljni smo’: Vladimir Gaćinović nakon remija Radničkog protiv Metalca

Hot sport 06.02.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Fudbaleri Radničkog stigli su do boda u Gornjem Milanovcu pošto su duel sa ekipom Metalca okončali rezultatom 1:1.

Strelac za Nišlije bio je Marković u 49. minutu, dok je pogodak za Metalac postigao Katanić u finišu utakmice. Šef stručnog štaba Radničkog Vladimir Gaćinović izneo je svoje utiske nakon ovom meča: -Bila je ovo sadržajna utakmica, a pogotovo drugo poluvreme kada su i jedni i drugi otvorili karte. Posle svega, ja se ne mogu oteti utisku da smo danas zaslužili pobedu, ali fudbal ne bi bio to što jeste kada bi bolji uvek pobeđivao. Smatram smo smo tokom većeg dela